Menu

Kavgam Pdf İndir Adolf Hitler Pdf E Kitap İndir Oku

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kavgam Pdf İndir Adolf Hitler Pdf E Kitap İndir Oku

Kavgam Pdf İndir

Kavgam Pdf İndir Adolf Hitler Pdf E Kitap İndir Oku

Bu kitapta, çağımızın kötülük simgesi Adolf Hitler‘in kendine mahsus siyasi felsefesini (Faşizm) kaleme aldığı Kavgam, Japon çizgi roman tarzı olan Manga formunda öyküleştirilmiş uyarlamasını bulacaksınız. Hemen hemen özgün metne sadık kalarak kitabı mangalaştıran Japon yayınevi East Press, emelinin; okuyuculara, tarafsız, eleştirel bir açıkla, yapıtın özünü kavratıp vaktin insan hakları meselelerini biraz olsun düşündürmek ve katkı sağlayabilmek olduğunu bilhassa belirtiyor. Önceden bir hayli klasik romanın yanı sıra Karl Marx’ın Kapital isimli yapıtını de mangalaştıran East Press, bu iki yapıtın, bilhassa de Kavgam manga basımı ile bütün dünyada büyük aksiseda uyandırdı, kitapların satışı yüz binleri buldu.

Diyalektik olarak; kötünün, insanlık dışının, faşizmin anlatılmadığı, bilinmediği bir yerde iyinin, beşeri olanın ve özgürlüğün de değerinin bilinmeyeceğini, bir mana dile getirmeyeceğini düşünüyoruz. Bu bağlamda, başta Almanya olmak üzere, Türkiye’de ve daha birçok ülkede basılması ve satılması yasak olan Kavgam’ı okuyamayan, bilgi sahibi olamayan genç-yaşlı herkesin, manga aracılığıyla bu yapıtın özünü kavrayabileceğini; zengin karakter çizimleriyle sembolize edilen, insanlık tarihinin en büyük kıyımının ve bunun düşünsel arka tasarısının bu sayede hafızalardan silinmeyeceğini de düşünüyoruz

Kavgam Pdf İndir

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sevgili okuyucularımız, yorumlarınız bizim için değerlidir. 1 dakikanızı ayırıp aşağıdaki bölümden kitap hakkında yorum yaparsanız bizi çok mutlu edersiniz:)

E-Kitap İndir Kategorileri: Tarih Kitapları

Yorumlar